BiOptimizers | Spalovač tuků KAPEX - 120 ks

Co je to BiOptimizers KAPEX? BiOptimizers KAPEX je doplňkem stravy, který podporuje trávení tuků a bílkovin, zvyšuje energetickou hladinu a metabolismus a primárně pomáhá lidem, kteří ...více

Výrobce: Brand
od 0 Kč

Kde koupit

Bohužel jsme k produktu nenašli žádný obchod.

Popis produktu

Co je to BiOptimizers KAPEX?

BiOptimizers KAPEX je doplňkem stravy, který podporuje trávení tuků a bílkovin, zvyšuje energetickou hladinu a metabolismus a primárně pomáhá lidem, kteří dodržují keto, paleo nebo nízkosacharidovou dietu.

Obsahuje speciální směs trávicích enzymů, rostlinných extraktů, aminokyselin a koenzymů, jež společně optimalizují ketogenezi, což je proces tvorby ketonových těl z tuků.

Doplněk stravy BiOptimizeres KAPEX zároveň může pomoci se snížením zánětů, podporou zdraví jater a srdce a přispět k hubnutí. Měl by také napomoci ke zpomalaní procesu stárnutí.

Ketogenní dieta obvykle obsahuje hodně tuků a velmi málo sacharidů, kdy běžná moderní strava je vlastně pravým opakem.

Pokud tedy přejdete na ketogenní dietu, bude vaše strava trávena jiným způsobem a v tomto případě právě využijete BiOptimizers KAPEX.

Spalovač tuků BiOptimizers KAPEX a jeho hlavní benefity

 1. Optimalizace trávení.
 2. Podpora budování a údržby svalové hmoty.
 3. Může zvýšit energii, zlepšit kognitivní funkce a celkovou pohodu.
 4. Zlepšení citlivosti na důležité hormony regulující hladinu cukru v krvi.
 5. Regulace cholesterolu a triglyceridů v krvi.

Čím se liší od běžných spalovačů tuku?

 • Obsahuje trávicí enzymy pro tuky a bílkoviny, které rozkládají tuk na velmi malé mastné kyseliny, jež jsou poté transportovány do mitochondrií pomocí L-karnitinu, kde jsou spalovány a přeměňovány na energii.
 • Součástí BiOptimizers KAPEX jsou také další složky, jež aktivují cesty pro spalování tuků. Jsou jimi například InnoSlim®, koenzym Q10, 7-keto DHEA a AstrazymeTM. Všechny tyto složky jsou důležité pro regulaci hladiny cukru v krvi a hormonů spalování tuků.
 • BiOptimizers KAPEX je nejen spalovačem tuků, ale také podpoří celkové zdraví a vitalitu.

Užívání a dávkování BiOptimizers KAPEX

 • BiOptimizers KAPEX obsahuje energizující složky, proto je vhodné ho brát na začátku dne.
 • Pro naprosto optimální výkon a podporu mitochondrií začněte užívat 3 - 8 kapslí (v závislosti na tělesné hmotnosti) hned ráno před snídaní.
 • Pro lepší trávení užívejte 1 - 3 kapsle při snídani a obědě. K večeři místo toho použijte BiOptimizers MassZymes a HCl Breakthrough.
 • Pokud máte problémy se spánkem, když jej užíváte s obědem, tak užívejte pouze se snídaní.

Podrobné složení

RDA = standardní doporučená denní dávka založená na denním příjmu 2000 kcal.
* RDA neznámá

Standardní jednotky enzymové aktivity

FIP = Federation Internationale Pharmceutique (Mezinárodní lékárnická federace)
HUT = jednotka hemoglobinu na bázi L-tyrosinu
LU = lipázové jednotky
SAPU = spektrofotometrické jednotky kyselé proteázy

Další složky: rostlinná celulóza, rýžový extrakt a voda

BiOptimizers KAPEX je doplňkem stravy v kategorii enzymů a nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a/nebo zdravý životní styl.

Skladujte na suchém a chladném místě. 

Zajímavosti o spalovačích tuku

 • Termogenní spalovače tuku zvyšují tělesnou teplotu, což vede k vyšší spotřebě energie a rychlejšímu rozkladu tuků. Často obsahují stimulanty jako jsou kofein, extrakty zeleného čaje nebo kapsaicin, který je účinnou látkou v chilli papričkách.
 • Netermogenní spalovače působí na principu lipolýzy, což je přeměna tuků na energii. Mezi nejznámější druhy patří L-karnitin, který pomáhá transportovat mastné kyseliny do buněk, kde jsou spalovány.
 • Komplexní druh kombinuje oba předchozí typy a skládají se z co nejvíce účinných látek v jedné kapsli. 
 • Noční spalovače tuku jsou určeny pro užívání před spaním a mají za úkol zrychlit metabolismus během noci. Nesmí obsahovat kofein ani jiné povzbuzující látky a často obsahují extrakty z kajenského pepře, zázvoru nebo kurkumy.
 • Spalovače potlačující chuť k jídlu jsou zaměřeny na snížení pocitu hladu. Tím pomáhají snižovat příjem kalorií a kontrolovat porce. Mezi látky, které potlačují chuť k jídlu, patří například HCA (hydroxycitronová kyselina) z garcinie cambogie, či CLA (konjugovaná linolová kyselina) z rostlinných olejů, nebo chrom, který reguluje hladinu cukru v krvi.

Proč zvolit BiOptimizers KAPEX?

Pokud hledáte doplněk stravy na spalování tuku, který vám pomůže dosáhnout lepších výsledků s keto, paleo, nebo nízkosacharidovou dietou, zkuste BiOptimizers KAPEX. Zaručeně nebudete zklamaní. Výrobky od firmy BiOptimizers mají vždy optimální obsah účinných látek.

 

Naše hodnocení

Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš dotaz k produktu? Nebo bys jen rád/a napsal/a svou zkušenost? Pošli nám recenzi nebo komentář k tomuto produktu.

Podobné produkty