Kapex: Netradiční spalovač tuků nejen pro fanoušky ketodiet [recenze]

Od spalovačů tuků mají lidé mnohdy naprosto přehnaná očekávání a jak už tomu tak bývá, jejich výrobci mnohdy nasadí takový marketing, že vás ve vašich myšlenkách ještě více utvrdí a vy si koupíte jejich produkt v domnění, že během chvilky radikálně přetransformujete svou postavu. A pokud už s touto vizí hledáte vhodný suplement, nad produktem Kapex od společnosti BiOptimizers nejspíš nemáte šanci se vůbec nějak pozastavit. Když se na něj však podíváte do hloubky, zjistíte, že jeho složení je v ledasčem lepší než složení různých jiných suplementů. Pojďme se na něj podívat v této recenzi.

Kapex
Kategorie: Spalovače tuků
Dávkování
10.0/10
Efekt
10.0/10
Stravitelnost
10.0/10
Složení
10.0/10
Cena
6.0/10
Celkové hodnocení
9.2
z 10 bodů

 

Nejlepší cenu pro Kapex najdete na Heureka.cz
Zkontrolovat cenu

Propracované složení plné netradičních látek

Pokud jste zvyklí na klasické spalovače například z našeho žebříčku, jistě máte přehled o látkách, které se obvykle používají. Většinou se jedná o kofein, kapsaicin a podobně. Ty ale v Kapexu vůbec nenajdete. Namísto toho se v tomto doplňku objevuje primárně proteáza a lipáza, tedy skupiny enzymů zajišťujících štěpení bílkovin respektive tuků. To samozřejmě reflektuje fakt, že Kapex je vhodný primárně pro příznivce ketogenních diet, ale logicky ho může používat kdokoliv. Kromě toho obsahuje totiž třeba koenzym Q10, betain nebo kořen pampelišky, který i mnoho lidových herbářů doporučuje pro optimalizaci trávení.

My musíme na tomto produktu ocenit zejména to, že je poskládaný skutečně rozumně a při nákupu prodejce neslibuje žádné zázračné ani nereálné výsledky. O to více pak můžete být překvapení z efektu, který Kapex může přinést.

Kapex hodnocení
Kapex je netradiční, ale rozhodně dobře postavený suplement. 

Jak jsme ho užívali?

V případě Kapexu jsme dali na doporučení výrobce a brali ho zejména v ranních hodinách, přičemž nejvíce se nám osvědčily 4 kapsle na lačný žaludek. Pili jsme je s půllitrem vody a pevné jídlo si dali až zhruba s půlhodinovým rozestupem. Možností je ale více a někomu může více vyhovovat například užívání 2 kapsli se snídaní a 2 s obědem. Je proto dobré průběžně zkoušet, co bude nejvíce vyhovovat vám a podle toho pak doplněk užívat.

Jaký efekt jsme zaznamenali?

Hodnotit spalovač tuků pohledem někoho, kdo se nesnaží primárně o redukci tuku, ale nabírání svalů, by za normálních podmínek bylo poměrně složité. Kapex ale není tak úplně tradiční spalovač a proto si to můžeme dovolit. Již po pár dnech užívání jsem totiž, ačkoliv moje dieta není přímo ketogenní ani nízkosacharidová, zaznamenal podstatně lepší trávení. I přesto, že jsem byl v lehkém kalorickém nadbytku, mě tak netrápily absolutně žádné problémy s trávením, které jsou pro mnoho kulturistů v objemu samozřejmě typické. To se pak samozřejmě podílí na tom, že jsem měl dostatek energie a cítil se v průběhu dne opravdu dobře, takže si troufám tvrdit, že Kapex mi fungoval na jedničku.

Kapex hodnocení
Kapex funguje skuteně na jedničku. 

Jak hodnotíme jeho cenu?

Pokud jde o cenu, Kapex vychází narovinu řečeno dost draze. V době psaní této recenze totiž zaplatíte za 120 kapslí hned bezmála 1700 Kč, což je upřímně řečeno docela dost. Jedná se o produkt prémiové kvality, takže cena samozřejmě do značné míry reflektuje pořizovací cenu vstupních surovin, ovšem kvůli tomu tento doplněk rozhodně není pro každého. Pokud neřešíte finance a chcete za každou cenu kvalitní doplněk, samozřejmě doporučujeme po Kapexu sáhnout a troufáme si i tvrdit, že jako příznivci ketodiet nebo nízkosacharidových diet nic lepšího asi neseženete.

Nejlepší cenu pro Kapex najdete na Heureka.cz
Zkontrolovat cenu

Závěrečné zhodnocení

Závěrem zbývá snad už jen zopakovat to, co jsme již v tomto článku jednou zmiňovali – že Kapex je rozumně poskládaný doplněk, který narozdíl od mnoha jiných spalovačů skutečně funguje. Pokud vám tedy nevadí si za spalovač tuků připlatit, určitě může být skvělou volbou. Jestli hledáte spíše produkty za nižší cenu, můžete se podívat do našeho srovnání nejlepších spalovačů tuků, kam Kapex při další aktualizaci našeho žebříčku rádi doplníme.

Proč nám můžete věřit?

Diskuze a zkušenosti (0)

Máš také zkušenosti s tímto produktem? Poděl se o ni napsáním své vlastní recenze.