Grenade Black Ops: Jak funguje legendární spalovač tuků [recenze]

Spalovače tuků patří na poli doplňků stravy mezi poměrně kontroverzní témata. Někteří sportovci na ně nedají dopustit, zatímco jiní je kategoricky odmítají. Lidé, kteří nemají s podobnými suplementy moc zkušeností, navíc zpravidla očekávají od spalovačů zázračný efekt, který je ale naprosto nereálný. Pokud tedy o koupi spalovače uvažujete, přečtěte si nejprve náš článek Dokážou spalovače tuků opravdu pomoci při hubnutí?, ve kterém se dozvíte vše podstatné. Máte-li jasno v tom, jak spalovače (ne)fungují, je na čase se začít zabývat otázkou, který z nich je pro vás ideální. Dnes se podrobně podíváme na ten vůbec nejznámější. Grenade Black Ops na našem trhu mezi zcela zaslouženě naprostou špičku. Jak se nám osvědčil? A skutečně se do něj vyplatí investovat? To a mnohem více se dozvíte v dnešní recenzi.

Grenade Black Ops
Kategorie: Spalovače tuků
Účinek
10.0/10
Kvalita
10.0/10
Dávkování
9.0/10
Složení
10.0/10
Cena
8.0/10
Celkové hodnocení
9.4
z 10 bodů

 

Tabulka cen pro Grenade Black Ops
Obchod
Srovnání cen
Odkaz
Cena:  699 Kč
Cena:  699 Kč
Cena:  799 Kč

Značka Grenade je v České republice spojována téměř výhradně se spalovači tuků, nicméně v jejím repertoáru najdete také proteinové tyčinky, proteinové šejky, energetické nápoje a mnoho dalšího. Výrobky této značky poznáte zejména díky charakteristickými designu.

Bezkonkurenční složení

Kvalitní spalovače obsahují poměrně velké množství účinných látek, takže v této recenzi bohužel nemáme čas se zabývat všemi z nich do úplného detailu. Nejprve si proto představíme ve stručnosti jednotlivé látky a následně se na ty nejdůležitější podíváme více podrobně. Jedna dávka (2 kapsle) obsahuje:

 • 275 mg mikroenkapsulovaného kofeinu pro dobrou koncentraci na trénink a oddálení únavy
 • 275 mg taurinu pro zlepšení síly a svalové vytrvalosti
 • 250 mg kajenského pepře pro zrychlení metabolismu a krevního oběhu
 • 220 mg cholinu, který dokáže emulgovat tuky a zlepšovat paměť
 • 100 mg extraktu ze zeleného čaje pro správnou funkci metabolismu
 • 100 mg extraktu z kakaovníku pravého pro psychickou pohodu a lepší výkonnost organismu
 • 20 mg řasy Aphanizomenon flos-aquae pro zvýšení mentální a psychické energie
 • 10 mg niacinu (vitamínu B3) pro správné uvolňování energie ze sacharidů
 • 5 mg pyridoxinu (vitamínu B6) pro správný metabolismus sacharidů a bílkovin
 • 5 mg BioPerinu, extraktu z pepře pro lepší absorpci ostatních látek o 30 % až 2000 %
 • 20 mcg chromu pro správnou regulaci cukru v krvi

Grenade Black Ops obsahuje celkem 11 účinných látek, což je více než většina konkurenčních produktů. Co je ale mnohem důležitější než samotný počet účinných látek, jednotlivé látky spolu dohromady fungují naprosto perfektně. Ocenit musíme také jejich vysoký obsah. To se týká zejména kofeinu, taurinu a kajenského pepře, kterými výrobce rozhodně nešetřil. Osobně oceňuji také vysoký obsah extraktu ze zeleného čaje podporujícího metabolismus.

Grenade Black Ops recenze
Složení Grenade Black Ops je opravdu bezkonkurenční. 

Nepřekračujte doporučené dávkování

U spousty suplementů je možné si dávkování upravit podle vlastních preferencí, aby vám produkt co nejvíce vyhovoval. V případě spalovačů je však nutné důsledně dodržovat instrukce dané výrobcem. Ten uvádí, že pokud nemáte se spalovačem Black Ops žádné zkušenosti, měli byste začít s užíváním jedné tablety denně. Po 7 dnech představuje doporučená denní dávka 2 kapsle, přičemž první z nich by měla užita ráno po probuzení a druhá buď před obědem nebo před tréninkem. Během užívání Black Ops je důležité dodržovat dostatečný pitný režim, jelikož během dne přijmete dost vysokou dávku kofeinu a dalších stimulantů.

Pokud by vám po užití Black Ops nebylo dobře, před dalším užíváním se raději poraďte se svým lékařem. V souvislosti s překračováním doporučeného dávkování (což rozhodně nedoporučujeme) si dovolím odkázat na náš článek zaměřený na předávkování spalovačem tuků. V něm se podrobněji věnujeme tomu, na jaké látky je potřeba si dát pozor a jaké negativní účinky může vyvolat jejich nadměrné užívání.

Nepřehlédněte

Zcela bezkonkurenční efekt

Grenade Black Ops se v našem žebříčku nejlepších spalovačů tuků neocitl na první příčce jen tak pro nic za nic. Jeho účinek je zkrátka naprosto bezkonkurenční. Na tréninku můžete očekávat extrémní nakopnutí a opravdu obrovský termogenní efekt. Black Ops dokáže perfektně podpořit metabolismus, díky čemuž se na tréninku zapotíte jako ještě nikdy předtím. Samozřejmě je potřeba pamatovat na to, že spalovače tuků nejsou žádné zázračně elixíry, díky kterým sami od sebe zhubnete ze dne na den o 10 kilo. Poctivý trénink je nepostradatelný bez ohledu na to, jaký spalovač používáte. Black Ops ale nabízí maximální účinek, jakého lze s legálními suplementy dosáhnout.

Na závěr si pouze dovolím zmínit, že stejně jako v případě všech ostatních suplementů, i pro spalovače platí, že na každého z nás působí trochu jinak. Někomu například nemusí vyhovovat vysoká dávka kofeinu nebo taurinu. Ze začátku proto raději používejte pouze jednu kapsli a pokud by vám Black Ops nesednul, raději vyzkoušejte jiný produkt.

Grenade Black Ops hodnocení
Grenade Black Ops funguje při tréninku opravdu na jedničku. 

Za kvalitu se vyplatí si připlatit

Vzhledem k perfektnímu složení a ještě lepšímu účinku asi nikoho nepřekvapí, že Grenade Black Ops nepatří mezi nejlevnější produkty na trhu. Zároveň je však potřeba dodat, že ačkoliv stojí trochu více, výsledný poměr ceny a kvality je naprosto skvělý. Jedno balení obsahuje celkem 50 denní dávek, což je velmi sympatické. Ve srovnání s konkurenčními výrobky v tomto směru nijak nezaostává a v poměru ceny a kvality nemá konkurenci.

Tabulka cen pro Grenade Black Ops
Obchod
Srovnání cen
Odkaz
Cena:  699 Kč
Cena:  699 Kč
Cena:  799 Kč

Závěrečné zhodnocení

Pokud hledáte kvalitní spalovač tuků, který nabízí bezkonkurenční účinek, Grenade Black Ops by měla být jasná volba. Vzhledem k velmi intenzivnímu složení bude pravděpodobně vyhovovat spíše mužům, to ale v žádném případě neznamená, že by nemohl vyhovovat i ženám. Ačkoliv se řadí spíše mezi dražší nakopávače, díky perfektnímu složení a bezkonkurenčnímu efektu se do něj zkrátka vyplatí investovat.

Pokud vás Grenade Black Ops nezaujal, nepřehlédněte naše srovnání nejlepších spalovačů tuků, ve kterém si zaručeně najdete svého favorita.

Proč nám můžete věřit?

Diskuze a zkušenosti (0)

Máš také zkušenosti s tímto produktem? Poděl se o ni napsáním své vlastní recenze.