Life Extension Collagen Peptides for Skin & Joints 343 g

V bodech: Obsahuje typy I, II a III hydrolyzovaného kolagenu Podporuje normální stav kloubů a chrupavek  Pomáhá omezit výskyt vrásek Podporujte snadné trávení a ...více

Výrobce: Brand
od 0 Kč

Kde koupit

Bohužel jsme k produktu nenašli žádný obchod.

Popis produktu

V bodech:

  • Obsahuje typy I, II a III hydrolyzovaného kolagenu
  • Podporuje normální stav kloubů a chrupavek 
  • Pomáhá omezit výskyt vrásek
  • Podporujte snadné trávení a vstřebávání

Stručné zdravotní výhody:

Typy kolagenu, které jsou ve vašem těle nejběžnější (typy I, II a III), se nacházejí ve vaší kůži a pojivové tkáni. Každý typ má mírně odlišné struktury, které nejsou snadno stravitelné a absorbovatelné ve své přirozené, plné délce. Použili jsme tedy hydrolyzovaný kolagen (hydrolyzát kolagenu): velmi malé fragmenty kolagenu, které se snadněji vstřebávají, což vám pomůže vytěžit maximum z našeho kolagenového vzorce.

Proč to funguje:

Kolagen hraje klíčovou roli ve struktuře kostí, kloubů a kůže. Ale protože kolagen je velká molekula, je pro vaše tělo těžší strávit a vstřebat. Hydrolyzovaný kolagen se skládá z menších kousků kolagenu (nazývaných kolagenové peptidy). Dohromady mají stejný typ a množství aminokyselin jako úplná molekula kolagenu, ale jsou pro vaše tělo snáze stravitelné a vaše buňky asimilují. Tyto aminokyseliny pak mohou být použity k vytvoření kolagenu a elastinu: dvou hlavních složek zdravé kůže a pojivové tkáně.

Druhy kolagenu:

Převážná většina kolagenu ve vašem těle je typu I, II nebo III.

Typ I - tato forma kolagenu tvoří více než 90% kostní hmoty vašeho těla a 80% kůže. Kolagen typu I se také nachází ve vašich šlachách a vazech.
Typ II - asi 80% chrupavky vašeho těla je tvořeno kolagenem typu II. Kromě pojivové tkáně, která chrání vaše kosti a klouby, se typ II nachází ve vaší páteři a ve sklivci: čirý gel, který vyplňuje prostor mezi čočkou a sítnicí oka.
Typ III - pokud jde o vaši pokožku, pokud to není kolagen typu I, je to pravděpodobně typ III: asi 15% vaší celkové pokožky je tento druh kolagenu. Typ III se také nachází v tkáních životně důležitých orgánů, jako jsou vaše plíce, játra a slezina.

Věda za produktem:

Hydrolyzát kolagenu zvyšuje produkci kolagenu

Používáme hydrolyzát kolagenu (který poskytuje kolagenové peptidy), protože může projít slizniční bariérou ve vašem trávicím systému, aniž by bylo nutné jej rozložit na menší kousky. A to není vše:

Hydrolyzát kolagenu poskytuje volné aminokyseliny, které přispívají k syntéze kolagenu a elastinu.
Kolagenové peptidy se vážou na fibroblasty, hlavní buňky zodpovědné za produkci kolagenu, a aktivují je, což vede k produkci ještě většího množství kolagenu.2
Kolagen a pohodlí kloubů

Hydrolyzovaný kolagen může stimulovat produkci kolagenu a přispívat k pohodlí kloubů. Šestiměsíční randomizovaná studie na 250 subjektech ukázala, že denní příjem kolagenového hydrolyzátu významně podporuje pohodlí kolene.

Kolagen a pružnost pokožky:

Kolagen hraje klíčovou roli ve struktuře pokožky. Je integrován s elastinem, proteinem, který dodává pokožce její pružnost a pružnost - společně udržují vaši pokožku zdravou a zářivou. Dvojitě zaslepená studie 69 žen (ve věku 35 až 55 let) ukázala významné zlepšení pružnosti pokožky po osmi týdnech subjektů užívajících denně hydrolyzovaný kolagen ve srovnání se skupinou s placebem.4

Snadno míchatelný prášek:

Kolagenové peptidy pro kůži a klouby jsou neochucené, takže se snadno mísí ve vodě nebo jiném oblíbeném nápoji.

Doporučené dávkování:

  • Smíchejte jednu odměrku denně s vodou nebo vybraným nápojem.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku. Pokud podstupujete léčbu onemocnění nebo jste těhotná nebo kojíte, poraďte se nejprve se svým lékařem. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte těsně uzavřené na chladném a suchém místě.

Srovnání nejlepších kolagenů

Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš dotaz k produktu? Nebo bys jen rád/a napsal/a svou zkušenost? Pošli nám recenzi nebo komentář k tomuto produktu.

Podobné produkty