Life Extension Zinc Caps 150 kapslí

Zinek může podporovat imunitní obranu proti stárnutí a podporovat normální rovnováhu zinku v těle, čímž působí proti stárnutí imunitní funkce. V bodech: Pomáhá udržovat ...více

Výrobce: Brand
od 349 Kč

Kde koupit

Popis produktu

Zinek může podporovat imunitní obranu proti stárnutí a podporovat normální rovnováhu zinku v těle, čímž působí proti stárnutí imunitní funkce.

V bodech:

  • Pomáhá udržovat a podporovat normální stav imunitního systému
  • Podporuje činnost více než 300 enzymů v těle
  • Nabízí vysokou účinnost, snadno vstřebatelné složení

Proč to funguje:

Zinek podporuje normální funkci imunitní obrany vašeho těla, ale výzkum ukázal, že nedostatek zinku je rozšířený, zejména u starších lidí. Zároveň je zinek také klíčovou složkou životně důležitých hormonů a podporuje syntézu bílkovin a DNA, produkci inzulínu a metabolismus štítné žlázy a kostí. Nedostatek zinku může přispívat ke zhoršení imunitních funkcí souvisejících s věkem neboli imunosenescenci a také může mít negativní vliv na všechny výše uvedené procesy.

Kromě toho je zinek také součástí tělesného antioxidantu, který může pomoci chránit vaše tělo před volnými radikály, které poškozují buňky.

Ačkoli vědecké výzkumy ukazují, že doplňky zinku mohou přispívat k normálnímu zdraví, vstřebávání zinku v těle může být omezeno. Společnost Life Extension® proto vyvinula nízkonákladovou formulaci kombinující dobře zavedenou a zvýšenou biologickou dostupnost OptiZinc® s citrátem zinečnatým, který poskytuje silnou dávku 50 miligramů zinku v jediné kapsli.

Doporučené dávkování:

  • Užívejte jednu kapsli denně.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku. Pokud podstupujete léčbu onemocnění nebo jste těhotná nebo kojíte, poraďte se nejprve se svým lékařem. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte těsně uzavřené na chladném a suchém místě.

Naše hodnocení

Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš dotaz k produktu? Nebo bys jen rád/a napsal/a svou zkušenost? Pošli nám recenzi nebo komentář k tomuto produktu.

Podobné produkty

Sleva 3% na tvůj nákup

Close
Slevový kód:
Není potřeba
(Klikni sem pro použití)
Jak použít kupón:

Sleva 3% na e-shopu Fitness007.cz po přihlášení. Slevový kód není potřeba.

Sleva 8% na tvůj nákup

Close
Slevový kód:
číslo ISIC karty
(Klikni sem pro použití)
Jak použít kupón:

Sleva 8 % pro nové klienty a 3 % pro přihlášené klienty e-shopu. V objednávce stačí zadat číslo ISIC karty.