Czech Virus Algastin Natural Astaxanthin 60 kapslí

Algastin® je suplement obsahující přírodní astaxanthin, pravděpodobně nejsilnější antioxidant vůbec. Mnohé vědecké studie prokázaly pozitivní vliv nejen na nárůst svalové hmoty, ale i na ...více

Výrobce: Brand
od 499 Kč

Kde koupit

Popis produktu

Algastin® je suplement obsahující přírodní astaxanthin, pravděpodobně nejsilnější antioxidant vůbec. Mnohé vědecké studie prokázaly pozitivní vliv nejen na nárůst svalové hmoty, ale i na kardiovaskulární a imunitní systém, oči, mozek a kůži. Pokud jde o přírodní zdroje tohoto podceňovaného karotenoidu, mezi nejvýznamnější patří losos, plameňák, humr a další živé organismy s typicky růžovým až oranžovým masem. 

Benefity Algastinu v bodech

  • Nejsilnější antioxidant dostupný na českém trhu 
  • Je vyrobený v České republice
  • Má pozitivní vliv na kardiovaskulární a imunitní systém, oči, mozek, pleť atd. 
  • V jednom balení najdete 60 dávek (2 měsíce užívání) 
  • Vliv astaxanthinu na zdraví byl prokázán mnoha klinickými studiemi

Astaxantin a jeho vliv na organismus 

Přiznejme si, že podobných doplňků, které slibují zázraky, je na trhu opravdu hodně. Pojďme se tedy podívat na to, v čem Algastin vyniká nad všemi ostatními a jak ovlivňuje náš organismus. 

Kardiovaskulární systém 

Přírodní astaxanthin snižuje riziko infarktu, kardiovaskulárních onemocnění a udržuje srdeční systém zdravý. Zároveň existují i studie potvrzující jeho vliv na snížení LDL cholesterolu (tedy toho “zlého”) a snížení ukazatele oxidativního stresu. 

Imunitní systém 

Také vliv astaxanthinu na imunitní systém byl předmětem několika bádání. Ta zjistila, že pravidelné užívání tohoto antioxidantu zvyšuje produkci imunoglobulinu, jehož nedostatek by mohl negativně ovlivňovat fungování imunitního systému. 

Oči

I když je to velmi překvapivé, následující studie prokázala vliv astaxanthinu na snížení komplikací spojených s námahou očí o celých 46%. 

Mozek

Dokonce byly provedena i pozorování, které poukázala na pozitivní vliv astaxanthinu na fungování mozku a také na zpomalení procesu stárnutí. Výsledky studie zároveň dokazují, že tento karotenoid může působit preventivně proti demenci a dokonce i snižovat riziko vzniku Alzheimerovy choroby. 

Pleť

Jelikož má astaxanthin antioxidační účinky, dokáže chránit pokožku před poškozením, které způsobuje UV záření a zároveň snižuje známky stárnutí. Díky tomuto doplňku tak vaše pokožka bude hebká, vyživená, vrásky budou redukovány a zvýší se i celková elasticita vaší pleti. 

Svaly, klouby a šlachy

To, co většinu z vás zajímá asi nejvíce, přichází až nakonec. Astaxanthin totiž dokáže zvýšit u sportovců či manuálně pracujících jejich produkci energie a zlepšit tak výkonnost, výdrž a sílu. 

Syntetický, nebo přírodní astaxanthin? 

Syntetický astaxanthin je uměle vytvářen v laboratořích a vstupní surovinou jsou petrochemikálie. Skutečný vliv tohoto astaxanthinu nebyl nikdy testován na lidech, ani nebyl schválen pro lidskou spotřebu. Podle některých vědců je přírodní astaxanthin dokonce až 50x silnější než ten syntetický. 

Dávkování

Doporučené dávkování Algastinu spočívá v užívání jedné tablety denně. Ideální čas na ni je ráno s jídlem. Pokaždé doporučujeme zapít ji dostatečným množstvím vody. Balení obsahuje celkem 60 dávek, a tudíž poskytuje suplementaci na 2 měsíce. 

Složení

Jedna tobolka obsahuje 297,7 mg extra panenského olivového oleje, 80 mg Algastin®, což je zdroj 4 mg přírodního astaxanthinu a 14,9 mg přírodního vitamínu E (D-alfa-tokoferol). 

Látka Obsah v 1 tobolce %RHP*
Olivový olej1 297,7 mg -
Algastin® 5%2 80 mg -
Vitamín E3 14,9 mg 124%

 *Referenční hodnota příjmu

1Extra panenský

2Přírodní astaxanthin, 4 mg v tobolce

3D-alfa-tokoferol, přírodní vitamín E

Složení: 

Olivový olej extra panenský, želatina hovězí, Algastin® (směs: přírodní astaxanthin - extrakt z mikrořasy Haematococcus pluvialis, antioxidanty: askorbyl palmitát a přírodní směs tokoferolů, slunečnicový olej, emulgátor: slunečnicový lecitin), zvlhčující látka: glycerol, tokoferol D-alfa 67%, čištěná voda, barvivo: oxid železa červený

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek vyroben v závodě zpracovávajícím mléko, vajíčka, sojové boby, korýše, rybí olej, ořechy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Po otevření spotřebujte do 60 dnů. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Nikdy nepřekračjte doporučenou denní dávku! Před užíváním se vždy poraďte se svým ošetřujícím lékařem!

Naše hodnocení

Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš dotaz k produktu? Nebo bys jen rád/a napsal/a svou zkušenost? Pošli nám recenzi nebo komentář k tomuto produktu.

Podobné produkty

Sleva 8% na tvůj nákup

Close
Slevový kód:
číslo ISIC karty
(Klikni sem pro použití)
Jak použít kupón:

Sleva 8 % pro nové klienty a 3 % pro přihlášené klienty e-shopu. V objednávce stačí zadat číslo ISIC karty.

Sleva 3% na tvůj nákup

Close
Slevový kód:
Není potřeba
(Klikni sem pro použití)
Jak použít kupón:

Sleva 3% na e-shopu Fitness007.cz po přihlášení. Slevový kód není potřeba.