Weider Protein 80 Plus 2000g

Protein 80 Plus je další ze špičkových produktů z dílny společnosti Weider. Je sestaven ze 4 druhů bílkovin: kaseinu, mléčného izolátu, syrovátkového koncentrátu a vaječného ...více

Výrobce: Brand

Kde koupit

Popis produktu

Protein 80 Plus je další ze špičkových produktů z dílny společnosti Weider. Je sestaven ze 4 druhů bílkovin: kaseinu, mléčného izolátu, syrovátkového koncentrátu a vaječného albuminu. Minimální obsah sacharidů a tuků z něj činí výborný proteinový nápoj, který můžete užít těsně před spaním. Protein 80 Plus prostě předčí všechna Vaše očekávání.

Protein 80 Plus v sobě ukrývá 4 druhy vysoce kvalitních bílkovin, a to kasein, mléčný izolát, syrovátkový koncentrát a vaječný albumin. Proto, váháte-li, pro který proteinový suplement se z široké a pestré nabídky rozhodnout, dejte na Protein 80 Plus. Nejen že chutná skvěle, ale především je také doslova "nadupaný" těmi nejkvalitnějšími bílkovinami s výbornou vstřebatelností. Nejčistší forma kaseinu s vysokým podílem větvených aminokyselin, bílkoviny, která se nachází v mléku a mléčných výrobcích, bude zásobovat Vaše svaly plynule po dobu až 7 hodin. Mléčný izolát obsahující více než 90 % bílkovin, minimum sacharidů a tuků spolu se syrovátkovým koncentrátem, který v co nejvyšší možné rychlosti dodává do svalů kromě jiného také velice důležitou aminokyselinu L-glutamin, se bude podílet na kvalitním nárůstu Vaší svalové hmoty. A zbývá už jen vaječný albumin. Ten v sobě ukrývá tzv. siřičité aminokyseliny, které se podílejí na zvýšení biologické hodnoty proteinové směsi.

Protein 80 Plus Vás jednoduše přesvědčí! Stačí jen vyzkoušet. Díky svému obsahu minimálního množství sacharidů a tuků je naprosto ideálním posledním jídlem před spaním. Vaše svaly tak budou mít dostatek podnětů pro růst během spánku.

 

Doporučené použití:

  • rozmíchejte 2 polévkové lžíce (30 g) Protein 80 Plus v 300 ml vody nebo mléka
  • užívejte v závislosti na Vašem příjmu bílkovin

 

Tabulka nutričních hodnot (100 g):

 

  čokoláda vanilka jahoda kokos
energetická hodnota 1612 kJ/380 kcal 1590 kJ/375 kcal 1577 kJ/372 kcal 1633 kJ/386 kcal
bílkoviny 81,1 g 83,6 g 83,9 g 82,2 g
sacharidy 7,1 g 6,1 g 4,9 g 3,4 g
cukry 2,1 g 4,4 g 3,4 g 1,9 g
tuky 2,5 g 1,8 g 1,7 g 4,8 g
nasycené mastné kyseliny 1,5 g 1,1 g 1 g 3,9 g

 

Složení:

kaseinát vápenatý, syrovátkový proteinový koncentrát, mléčný proteinový izolát, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (pro příchuť čokoláda), bílkovina obohacená o syrovátkový prášek (pro příchuť vanilka, jahoda), kyselina citronová (pro příchuť jahoda), kokosové vločky (pro příchuť kokos), sušený vaječný albumin, aroma, sladidla (acesulfam K, aspartam), červená řepa, guarová guma, antioxidant (kyselina askorbová), pyridoxin hydrochlorid 

Star mask
Průměr: 2.00
Hlasovali: 2 lidé

Recenze/zkušenosti

Radek F.
Květen 11, 2017
Thumbs down Nedoporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask

nedoporucuju, největší podíl kaseinu vápenatého, drtivá většina není stravitelná

Souhlasím(0)
Nesouhlasím(0)
Ousko
Květen 20, 2017
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask

Chut nadprumerna, zejmena citron/tvaroh, ci pistacie. Dobre se rozpousti.

Souhlasím(0)
Nesouhlasím(0)

Podobné produkty

Sleva 8% na tvůj nákup

Close
Slevový kód:
číslo ISIC karty
(Klikni sem pro použití)
Jak použít kupón:

Sleva 8 % pro nové klienty a 3 % pro přihlášené klienty e-shopu. V objednávce stačí zadat číslo ISIC karty.