Nejlepší doplňky se spirulinou: Srovnání a žebříček pro rok 2024

Spirulina je velkým trendem poslední doby. Tato vodní sinice nabízí až překvapivě velké množství různých zdravotních benefitů a získává si stále větší popularitu jak mezi sportovci, tak mezi nesportující veřejností. A není se čemu divit – spirulina obsahuje vysoký podíl bílkovin, minerálů, vitamínů a dalších nutrientů, které se pozitivně podepisují na zdraví našeho organismu. V dnešním žebříčku jsme pro vás proto seřadili ty Nejlepší doplňky se spirulinou, které můžete na našem trhu sehnat. Přihlíželi jsme v první řadě ke kvalitě a čistotě produktu, neuniklo nám ani to, jak transparentní je výrobce ohledně složení a samozřejmě jsme v potaz brali také cenu za jednu denní dávku. Které produkty si vedli nejlépe?

9 nejlepších doplňků se spirulinou

Pořadí Obrázek Produkt Hlavní výhody Cena Informace
1. BrainMax Pure Spirulina Tablets BIO BrainMax Pure Spirulina Tablets BIO Spirulina ve formě tablet, Balení o velikosti 1000 tablet, Jedno balení obsahuje 500 denních dávek 399 Kč
2. MedPharma BIO Spirulina MedPharma BIO Spirulina Spirulina ve formě tablet, Balení o velikosti 900 tablet, Jedno balení obsahuje 180 denních dávek 281 Kč
3. GreenFood Spirulina GreenFood Spirulina Spirulina ve formě kapslí, Balení o velikosti 90 kapslí, Jedno balení obsahuje 45 denních dávek 184 Kč - 207 Kč
4. BrainMax Pure Spirulina prášek BrainMax Pure Spirulina prášek Spirulina ve formě prášku, Balení o velikosti 250 g, Jedno balení obsahuje asi 50 denních dávek 199 Kč
5. Revix Spirulina 90 kapslí Revix Spirulina 90 kapslí Spirulina ve formě kapslí, Balení o velikosti 90 tablet, Jedno balení obsahuje 22 denních dávek 109 Kč - 129 Kč
6. Nutrisslim Spirulina Powder BIO Nutrisslim Spirulina Powder BIO Spirulina ve formě prášku, Balení o velikosti 100 g, Jedno balení obsahuje asi 20 denních dávek 189 Kč
7. Ekolife Natura Algae Spirulina Organic Ekolife Natura Algae Spirulina Organic Spirulina ve formě tablet, Balení o velikosti 240 tablet, Jedno balení obsahuje 20 denních dávek 249 Kč - 299 Kč
8. Nutrisslim Detox Supermix Nutrisslim Detox Supermix Spirulina ve formě prášku, Balení o velikosti 125 g, Jedno balení obsahuje 25 denních dávek 249 Kč - 349 Kč
9. Purasana Spirulina Raw Powder Purasana Spirulina Raw Powder Spirulina ve formě prášku, Balení o velikosti 200 g, Jedno balení obsahuje 25 denních dávek 299 Kč

Detailní rozbor nejlepších doplňků se spirulinou

1. BrainMax Pure Spirulina Tablets BIO

BrainMax Pure Spirulina Tablets BIO

Ze všech dostupných doplňků stravy se spirulinou si u nás nejlépe vedla BrainMax Pure Spirulina BIO ve formě tablet. Její největší výhodou je mimořádně nízká cena v přepočtu na jednu denní dávku, jelikož v jednom balení se skrývá celých 1000 tablet. Samozřejmostí je čisté složení bez zbytečných aditiv a výsledný poměr ceny a kvality je proto naprosto perfektní.

Výhody:

 • Snadné a praktické dávkování
 • Velmi nízká cena
 • Čisté složení bez zbytečných aditiv
 • Jedno balení vám vydrží opravdu dlouho

O výrobci:
BrainMax je česká značka doplňků stravy, která se kromě čistě sportovních suplementů zaměřuje především na produkty podporující mozkové funkce, soustředění, produktivitu a tak podobně. Výrobky značky BrainMax jsou charakteristické velmi kvalitním a promyšleným složením, díky čemuž si mezi zákazníky udržují velmi dobrou pověst. V repertoáru tohoto výrobce najdete klasické suplementy jako syrovátkový protein nebo předtréninkové nakopávače, ale také různé vitamíny nebo zdravé potraviny. O naše zkušenosti se značkou BrainMax jsme se s vámi podělili například v recenzi na BrainMax 2.1 Neurohacker nebo v žebříčku nejlepších CBD olejů.

Složení a doporučené dávkování:

 • Produkt obsahuje pouze čistou spirulinu v BIO kvalitě

Z hlediska složení v tomto případě skutečně nemáme co hodnotit. V balení totiž najdete jen a pouze čistou spirulinu, což je samozřejmě ta nejlepší možná varianta. Výrobce uvádí jako doporučenou denní dávku 1-2 tablety denně. V takovém případě jedno balení obsahuje neskutečných 500 (případně rovnou 1000) dávek, což je mezi doplňky stravy opravdu velmi neobvyklé. Nutno ale podotknout, že zmiňované tablety jsou dost malé, a tím pádem i denní dávka v takovém případě nebude moc velká. Většina konkurence uvádí jako doporučenou dávku mnohem větší množství, což je také důvod, proč cenově tento produkt vychází o tolik lépe než všechny ostatní. Osobně bych proto doporučoval dávkování klidně trochu navýšit.

Závěrečné zhodnocení:
Spirulina ve formě tablet od značky BrainMax si od nás odnáší skutečně výborné hodnocení, jelikož jsme na ní v podstatě nenašli žádné nedostatky. Z hlediska složení jí není co vytknout a po cenové stránce si také vede velmi dobře. I pokud se rozhodnete trochu zvýšit dávkování, bude výsledná cena za jednu dávku vycházet levněji než u konkurenčních výrobků.

Obchod
Srovnání cen
Odkaz
Cena:  399 Kč
Cena:  399 Kč

2. MedPharma BIO Spirulina

MedPharma BIO Spirulina

I značka MedPharma se rozhodla vsadit na spirulinu ve formě tablet. MedPharma BIO Spirulina si z našeho srovnání odnáší velmi sympatické umístění a jednoznačně pozitivní hodnocení. Opět nás zaujala především kombinace nízké ceny a vysoké kvality. Co se týče negativ, musíme zmínit potřebu polykat relativně velké množství tablet každý den.

Výhody:

 • Zcela čisté složení bez jakýchkoliv aditiv
 • Nízká cena za jednu denní dávku
 • Balení obsahuje až 900 tablet
 • BIO kvalita

Nevýhody:

 • Doporučená denní dávka představuje celkem 15 tablet

O výrobci:
Česká značka MedPharma patří v naší zemi mezi průkopníky na poli s doplňky stravy. Na trhu totiž působí už od roku 2000. Společnost vyrábí a prodává produkty podporující lidské zdraví za velmi dostupnou cenu, což je také jeden z důvodů, proč se jí podařilo udržet si relevantní pozici na trhu po tak dlouhou dobu. Specifikem značky MedPharma je, že se s jejími produkty můžete velmi často setkat i v lékárnách. Kromě toho je velmi často najdete také v našich srováních. Příkladem může být žebříček nejlepších probiotik nebo srovnání nejlepších antioxidantů.

Složení a doporučené dávkování:

 • Produkt obsahuje pouze čistou spirulinu v BIO kvalitě

Při pohledu na složení asi nikoho nepřekvapí, že v produktu najdeme pouze čistou spirulinu a nic dalšího. Absence aditiv je jednoznačně velkým plusem a to stejné platí i pro označení BIO. Co ale naopak musíme trochu zkritizovat, je doporučené dávkování. Výrobce totiž uvádí, že jednu denní dávku představuje 5 tablet třikrát denně. To ve výsledku znamená 15 tablet, což je upřímně řečeno docela dost. Jelikož jsou tablety malé, tak se samozřejmě nejedná o nějakou katastrofu, ale přece jenom bychom uvítali, kdyby výrobce z důvodu většího pohodlí zákazníků prostě vyrobil větší tablety.

Závěrečné zhodnocení:
MedPharma BIO Spirulina nabízí výborný poměr ceny a kvality, jekoliž se jedná o naprosto čistý produkt bez jakýchkoliv aditiv, za který zaplatíte v podstatě minimální cenu. Za nevýhodu považujeme již zmíněné dávkování, ale to není nic hrozného. Jedno balení navíc vystačí na celé dva měsíce, což je opravdu slušné. V konečném důsledku tak spirulinu od značky MedPharma můžeme vřele doporučit.

Obchod
Cena
Odkaz
Cena:  281 Kč

3. GreenFood Spirulina

GreenFood Spirulina

Na další příčce našeho žebříčku se umístila spirulina od značky GreenFood. Mezi její největší výhody patří kvalitní čisté složení a poměrně nízká cena. Jedná se o produkt ve formě kapslí, což s sebou přináší velmi pohodlné užívání a snadné dávkování.

Výhody:

 • Nízká cena
 • Kvalitní složení bez přidaných látek
 • Snadné dávkování
 • Bezproblémové užívání

Nevýhody:

 • Jedno balení vydrží v porovnání s konkurencí celkem krátkou dobu

O výrobci:
GreenFood je další česká firma, která na trhu se sportovní výživou působí dokonce přes 25 let. Největší prioritou společnosti je použití kvalitních organických surovin, takže v jejich produktech nenajdete žádné konzervanty, přidané cukry, nevhodná barviva a tak podobně. O naše zkušenosti se značkou GreenFood jsme se s vámi podělili například v žebříčku nejlepších doplňků podporujících spánek nebo ve srovnání nejlepších l-carnitinů.

Složení a doporučené dávkování:

 • Produkt obsahuje pouze čistou spirulinu

Opět zde máme co dočinění s čistou spirulinou bez jakýchkoliv aditiv. Tobolky jsou vyrobené z rostlinného materiálu, takže jsou vhodné také pro vegany. Výrobce doporučuje dávkovat 2 kapsle za den, což není žádný problém. Dávkování je díky tomu velmi jednoduché a není potřeba polykat zbytečně moc kapslí (jako třeba v případě značky MedPharma). Jedinou možnou nevýhodu spatřujeme v tom, že jedno balení člověku vydrží asi na 45 dní. To samozřejmě není málo, ale ve srovnání s některými konkurenčními výrobky, které vydrží klidně i na půl roku, se přece jenom jedná o menší nedostatek.

Závěrečné zhodnocení:
GreenFood Spirulina nás velmi příjemně překvapila a odnáší si od nás výborné hodnocení. Nenašli jsme zde žádné větší negativum, všechny naše připomínky se týkají pouze malých detailů. Po cenové stránce vychází produkt velmi dobře, ačkoliv je pravda, že předešlé produkty vyšli v přepočtu na jednu dávku přece jenom o něco levněji. Stále zde ale platí, že poměr ceny a kvality je naprosto výborný.

Obchod
Srovnání cen
Odkaz
Cena:  184 Kč
Cena:  207 Kč

4. BrainMax Pure Spirulina prášek

BrainMax Pure Spirulina prášek

Spirulina ve formě prášku od značky BrainMax nás oslovila kromě velmi vysoké kvality také svou cenou. Vychází sice o něco dráž než předešlé produkty, ve srovnání s ostatními výrobky ve formě prášku je ale s přehledem nejlevnější. Jedná se tak o skvělou variantu pro každého, kdo si chce spirulinu přidávat do svých smoothies nebo třeba snídaňových kaší.

Výhody:

 • Velmi výhodná cena
 • BIO kvalita
 • Široké spektrum využití
 • Jedno balení vydrží skoro na dva měsíce

Nevýhody:

 • Forma prášku nemusí každému vyhovovat

Složení a doporučené dávkování:

 • Produkt obsahuje pouze čistou spirulinu v BIO kvalitě

Není žádným překvapením, že značka BrainMax přinesla na trh velmi kvalitní spirulinu bez jakýchkoliv aditiv a ještě k tomu s označením BIO. Forma prášku zákazníkovi umožňuje nastavit si dávkování zcela podle sebe. Výrobce doporučuje užívat 1 až 2 čajové lžičky denně, což odpovídá asi 5-10 gramům. V závislosti na dávkování vám tedy jedno balení může vydržet cca 25 (v případě užívání dvou lžiček) až 50 (při užívání jedné lžičky) dní. Možnosti využití jsou samozřejmě neomezené, takže si spirulinu můžete přidat v podstatě do jakéhokoliv jídla. Z důvodu nahořklé chuti ale nedoporučuji ji užívat samotnou.

Závěrečné zhodnocení:
BrainMax Pure Spirulina je kvalitní prášek bez jakýchkoliv aditiv, díky kterému můžete jakékoliv své jídlo obohatit o pořádnou dávku bílkovin, vitamínů a minerálům jednoduchým přidáním jedné nebo dvou čajových lžiček. Ruku v ruce s touto výhodou jde ale také jedna nevýhoda. Spirulinu totiž musíte vždy přidávat do jídla, což zkrátka nemusí každému vyhovovat. Pokud tedy preferujete rychlé a jednoduché užívání, budou pro vás asi vhodnější kapsle nebo tablety. Co se ceny týče, vychází tento produkt v porovnání s ostatními výrobky ve formě prášku asi na třetinovou cenu, což je opravdu obrovský cenový rozdíl.

Obchod
Cena
Odkaz
Cena:  199 Kč

5. Revix Spirulina 90 kapslí

Revix Spirulina 90 kapslí

Velmi dobré hodnocení si od nás odnáší také spirulina z řady produktů Revix, za kterými stojí značka MaxxWin. Její spirulina je ve formě kapslí, což pro zákazníky znamená jednoduché užívání a snadné dávkování. Revix Spirulina neobsahuje žádná aditiva a zabalena v transparentní rostlinné kapsli.

Výhody:

 • Výhodná cena
 • Snadné a praktické dávkování
 • Vhodné také pro vegany
 • Bez aditiv

Nevýhody:

 • Malé balení, které nevydrží moc dlouho

O výrobci:
Ačkoliv to z názvu není na první pohled patrné, Revix ve skutečnosti není název značky, ale pouze řady doplňků stravy, které vyrábí značka MaxxWin. Tento český výrobce sportovních suplementů se na trhu pohybuje už od roku 2011 a vyznačuje se především tím, že všechny své produkty vyrábí přímo v České republice. Revix je řada produktů zaměřených na zdraví, krásu a kvalitní život. Kromě kvalitní spiruliny v ní najdeme omega 3 mastné kyseliny, ječmen, různé ovesné kaše, chlorellu a podobně. Se značkou MaxxWin jste se už mohli setkat v našem srovnání nejlepších vitamínů B nebo v žebříčku nejlepších doplňků stravy s chlorellou.

Složení a doporučené dávkování:

 • Produkt obsahuje pouze čistou spirulinu

V transparentní rostlinné kapsli se nachází pouze čistá spirulina, ve které ani v tomto případě nenajdeme žádná přidaná aditiva. Doporučenou denní dávku podle slov výrobce představují celkem 4 kapsle. To v praxi znamená, že vám jedno balení vystačí na 22 dní, což upřímně řečeno opravdu není moc. Kupovat každé tři týdny nové balení není úplně ideální zejména proto, že konkurenční výrobci nabízí spirulinu v mnohem větších baleních, které vydrží nesrovnatelně delší dobu. Na druhou stranu je fér dodat, že jedno balení je díky tomu velmi levné.

Závěrečné zhodnocení:
Pokud hledáte kvalitní spirulinu za rozumnou cenu, Revix vás rozhodně nezklame. Z hlediska složení tady opravdu není co vytknout a poměr ceny a kvality je stále velmi dobrý. Když nepočítám zmiňované malé balení, v podstatě tady nemáme co kritizovat. V konečném důsledku si od nás Revix Spirulina proto odnáší výborné hodnocení.

Obchod
Srovnání cen
Odkaz
Cena:  109 Kč
Cena:  129 Kč

6. Nutrisslim Spirulina Powder BIO

Nutrisslim Spirulina Powder BIO

Nutrisslim Spirulina Powder BIO je další vhodnou alternativou pro každého, kdo hledá kvalitní spirulinu ve formě prášku, kterou si může přidat například do své oblíbené snídaňové kaše. Ve složení nenajdeme s výjimkou čisté spiruliny vůbec nic a celkovou kvalitu produktu dokazuje také označení BIO.

Výhody:

 • Kvalitní složení bez přidaných látek
 • Univerzální využití
 • Výborný zdroj minerálů, vitamínů a dalším nutrientů

Nevýhody:

 • Vyšší cena

O výrobci:
Nutrisslim je značka pocházející ze Slovinska zaměřující se na výrobu a prodej superpotravin. Společnost si zakládá na vysoké kvalitě svých produktů, které dosahuje především tím, že si vybírá pouze suroviny od malých a poctivých pěstitelů. Zároveň se vyhýbá užívání zbytečných a škodlivých aditiv. Díky tomu mají její produkty označení BIO a RAW a dlouhodobě patří mezi jedny z nejspolehlivějších výrobků na trhu. Se značkou Nutrisslim jste se mohli setkat například ve srovnání nejlepších kolagenů nebo v žebříčku nejlepších doplňků s chlorellou.

Složení a doporučené dávkování:

 • Produkt obsahuje pouze čistou spirulinu v BIO kvalitě

Asi není potřeba znovu poukazovat na to, že Nutrisslim Spirulina Powder BIO skutečně neobsahuje žádná aditiva a že se jedná pouze o čistou spirulinu té nejvyšší kvality. Co se týče dávkování, výrobce doporučuje nejprve užívat asi 3 g denně a tuto dávku postupně zvýšit až na 5-10 g denně. Pokud tyto hodnoty zprůměrujeme a vyjdeme z toho, že jedna dávka bude představovat asi 5 g, jedno balení vám vystačí asi na 20 dní, což není mnoho. Opět ale platí, že si spirulinu můžete přidat do jakéhokoliv jídla nebo smoothie, což je pro mnoho lidí zcela zásadní výhoda.

Závěrečné zhodnocení:
Nutrisslim Spirulina Powder BIO je vysoce kvalitní produkt, díky kterému můžete čerpat zdravotní benefity spiruliny na maximum. Stačí přidat jednu až dvě čajové lžičky do vašeho oblíbeného smoothie, proteinu nebo třeba snídaňové kaše. Je ale potřeba upozornit na to, že tento produkt už patří do skupiny dražších výrobků a jedna denní dávka vás vyjde podstatně dráž než tomu bylo u předešlých produktů.

Obchod
Cena
Odkaz
Cena:  189 Kč

7. Ekolife Natura Algae Spirulina Organic

Ekolife Natura Algae Spirulina Organic

Ti z vás, kteří preferují suplementy ve formě tablet, by měli věnovat svou pozornost také Algae Spirulina Organic od společnosti Ekolife Natura. Ta sice patří mezi nejdražší produkty v žebříčku, pyšní se však prvotřídní kvalitou a označením BIO. Podobně jako v případě spiruliny od značky MedPharma zde jedna denní dávka podle instrukcí výrobce představuje 12 tablet, což je opravdu hodně.

Výhody:

 • Naprostá čistota produktu
 • Označení BIO
 • Vynikající zdroj důležitých živin

Nevýhody:

 • Komplikované dávkování

O výrobci:
Ekolife Natura je společnost s původem ve Slovinsku, jejíž hlavní činností je prodej lipozomálních vitamínů a obdobných produktů. V repertoáru má širokou nabídku superpotravin a prvotřídních přírodních produktů. Setkat jste se s nimi mohli například v našem žebříčku nejlepších kolagenů nebo ve srovnání nejlepších vitamínů K.

Složení a doporučené dávkování:

 • Produkt obsahuje pouze čistou spirulinu v BIO kvalitě

Jak již bylo řečeno v úvodu, výrobce uvádí jako doporučenou denní dávku celkem 12 tablet rozdělených do 3 dávek po 4 tabletách. To může pro mnoho lidí představovat poměrně nepříjemný problém, protože polykat celý den tablety zkrátka není nic úžasného. Navíc se tímto způsobem celkem rychle spotřebuje celé balení a za 20 člověk může nakupovat znovu. Na druhou stranu je potřeba dodat, že díky takto nastavenému dávkování během dne přijemete opravdu dost spiruliny, a tím pádem maximalizujete její pozitivní zdravotní účinky.

Závěrečné zhodnocení:
Za vysokou kvalitu si člověk musí zaplatit, to není žádná novinka. V případě spiruliny od značky Ekolife Natura si ale připlatíte opravdu výrazně. Kromě toho jedno balení nevydrží ani celé tři týdny, což je opravdu málo. Je proto celkem otázné, do jaké míry se koupě tohoto produktu vyplatí někomu, kdo preferuje v první řadě co nejlepší poměr ceny a kvality. Pokud vám ale nevadí si za doplňky stravy trochu připlatit, může pro vás být tento produkt zajímavou volbou.

Obchod
Srovnání cen
Odkaz
Cena:  249 Kč
Cena:  299 Kč
Cena:  299 Kč

8. Nutrisslim Detox Supermix

Nutrisslim Detox Supermix

Detox Supermix od značky Nutrisslim se od zbytku našeho žebříčku trochu liší. Nejedná se totiž o čistou spirulinu, ale o kombinaci několika superpotravin nabízejících rozličné zdravotní benefity. Přítomnost ostatních látek se pochopitelně podepisuje i na ceně, takže se jedná o jeden z dražších produktů. Rozhodně ale bude zajímavý pro ty z vás, kteří by rádi do svého jídelníčku přidali i další prospěšné látky, ale nechtějí je kupovat všechny samostatně.

Výhody:

 • Komplexní složení obsahující celkem 5 superpotravin
 • BIO kvalita
 • Neobsahuje žádná aditiva

Nevýhody:

 • Vysoká cena

Složení a doporučené dávkování (hodnoty pro 5 g produktu):

 • 2,25 g BIO mladé pšenice
 • 1 g BIO mladého ječmene
 • 0,75 g BIO spiruliny
 • 0,5 g BIO chlorelly
 • 0,5 g BIO lucumy

Už na první pohled je zřejmé, že Nutrisslim Detox Supermix obsahuje ve srovnání s ostatními produkty méně spiruliny. To je samozřejmě pochopitelné s ohledem na to, že kromě ní obsahuje 4 další látky. Jejich výběr ale musíme velmi ocenit, neboť se jedná o skutečně zajímavou kombinaci vysoce kvalitních látek nabízejících široké spektrum přitních účinků na zdraví. Pšeničná tráva je bohatá zejména na vlákninu a minerály, ječmenná tráva a chlorella jsou cenné zdroje chlorofylu a lucuma funguje jako přírodní sladidlo s velmi nízkým glykemickým indexem.

Závěrečné zhodnocení:
Pokud hledáte kvalitní a komplexní přípravek obsahující více než pouze spirulinu, Nutrisslim Detox Supermix je něco pro vás. Disponuje opravdu kvalitním složením bez jakýchkoliv aditiv, přičemž všechny jeho složky se navzájem perfektně doplňují. Jak už ale bylo řečeno v úvodu, cena za jednu denní dávku je poměrně vysoká, což je při nákupu také potřeba vzít v úvahu.

Obchod
Srovnání cen
Odkaz
Cena:  249 Kč -17%
Cena:  289 Kč
Cena:  349 Kč

9. Purasana Spirulina Raw Powder

Purasana Spirulina Raw Powder

Na závěr nesmíme zapomenout ani na Spirulina Raw Powder z dílny belgické značky Purasana. Ta nás oslovila především díky vysoké kvalitě a transparentnímu původu. Za nevýhodu považujeme vysokou cenu, která je v porovnání s produkty z prvních příček žebříčku opravdu dost vysoká.

Výhody:

 • Transparentní složení a původ spiruliny
 • Velmi kvalitní produkt bez zbytečných aditiv
 • Výborný zdroj důležitých živin

Nevýhody:

 • Vysoká cena

O výrobci:
Belgická značka Purasana sice vznikla až v roce 2010, její kořeny ale sahají mnohem dále do minulosti. Zakladatel společnosti, Raf De Jonckheere, totiž otevřel svůj první obchod s přírodními potravinami už v roce 1977. Společnost si zakládá na prvotřídní kvalitě a na výrobu svých produktů využívá pouze 100% udržitelné suroviny. Díky vysokým požadavkům na kvalitu svých výrobků si značka Purasana vysloužila mnoho certifikací a ochranných známek. S jejími výrobky jste se mohli setkat už v našem srovnání nejlepších doplňků s chlorellou.

Složení a doporučené dávkování:

 • Produkt obsahuje pouze čistou spirulinu

Specifikem tohoto výrobku je skutečnost, že výrobce uvádí také zemi, ze které jeho spirulina pochází – konkrétně se jedná o Mongolsko a Čínu. Denní dávku představuje 10 g prášku, což znamená, že jedno balení vám vystačí na pouhých 20 dní. Vysoká denní dávka se samozřejmě podepisuje také na výsledné ceně, která je popravdě řečeno dost vysoká. Z hlediska složení ale skutečně nemáme co vytknout a musíme hodnotit velmi pozitivně.

Závěrečné zhodnocení:
Hledáte-li kvalitní spirulinu za výhodnou cenu, tento produkt pro vás rozhodně nebude tou správnou volbou. Jedna denní dávka vychází opravdu draze a ačkoliv výrobce může argumentovat vysokou kvalitou svého výrobku, výsledný poměr ceny a kvality rozhodně není tak dobrý, jako u produktů, které se umístili na čele našeho srovnání. Purasana Spirulina Raw Powder skutečně patří mezi nejkvalitnější produkty na trhu, jen si za ni člověk zkrátka musí připlatit.

Obchod
Cena
Odkaz
Cena:  299 Kč
Obsah článku
Zobrazit
Skrýt

Zdroje

 1. ZAKHAROVA, Veronika. Spirulina - funkční potravina [online]. Brno, 2018 [cit. 2023-02-16]. Dostupné z: https://theses.cz/id/umrnms/. Bakalářská práce. Mendelova univerzita v Brně, Agronomická fakulta. Vedoucí práce prof. RNDr. Bořivoj Klejdus, Ph.D.
 2. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32133854/
 3. https://cs.wikipedia.org/wiki/Spirulina

Proč nám můžete věřit?

Diskuze a zkušenosti (2)

Xyz
Březen 5, 2023

Máte zde Nutrisslim Detox Supermix, ale daleko lepší je dle mého názoru Czech Virus Super Greens Pro V2.0, když už mix :) Co si o něm myslíte? Čímž také dávám podnět ke zpracování nějakého žebříčku mixů spirulíny a chlorelly ať už takto ve dvou nebo s nějakými dalšími složkami.

Souhlasím(+1)
Nesouhlasím(0)
Redakce magazínu Svět Fitness
Březen 9, 2023

Ahoj,

Super Greens od CzechVirusu je opravdu super produkt, ale bohužel s dost vysokou cenovkou. Teď jsem se koukal na náš srovnávač a nejlíp ho nabízí Fitness007 za 649 Kč, což je opravdu hodně. Do tohoto žebříčku jsme vybírali čistě doplňky se spirulinou, které jsou podstatně levnější. Ne takovýhle komplexní mix. Ale pokud finance v tomto směru neřešíš, je to určitě super volba.

Souhlasím(+1)
Nesouhlasím(0)