Vyzkoušeli jsme balíček KetoDiet Intense: Tady je komplexní recenze!

Vzhledem k velké popularitě různých druhů dietních výživových balíčků jsme se rozhodli, že pro vás některé z nich vyzkoušíme. Po testování týdenní diety od KetoMix jsme si pro vás dnes připravili také recenzi na čtyřtýdenní dietní balíček Intense od výrobce KetoDiet. Obě značky už můžete znát také z našeho srovnání nejlepších keto diet, kde si obě vedly velmi dobře. V dnešní recenzi se podrobně podíváme na jednotlivá jídla, která v balíčku Intense najdete, a zaměříme se především na jejich složení, přípravu a chuť. V závěru recenze najdete také zhodnocení poměru ceny a kvality celého balíčku stejně jako jeho srovnání s konkurenčními výrobci.

KetoDiet
Kategorie: Potraviny
Chuť
9.0/10
Rozpustnost
9.0/10
Pestrost jídel
8.0/10
Složení
8.0/10
Příprava
10.0/10
Celkové hodnocení
8.8
z 10 bodů

 

Vyzkoušejte KetoDiet za nejlepší cenu!

 

Co je balíček Intense zač a pro koho je vhodný?

KetoDiet nabízí celkem 3 výživové plány. Jedná se o dietní plán Basic, Medium a Intense. Dělí se podle toho, kolik plánujete zhubnout, přičemž výrobce uvádí u každého plánu BMI, pro které je daný plán vhodný. Varianta Intense je ze všech tří nejintenzivnější a její první fáze je nastavená na celkovou dobu čtyř týdnů. V balíčku proto najdete až 140 porcí, což odpovídá kompletnímu jídelníčku na dobu 28 dní. Pokud byste ale zvolili variantu Basic nebo Medium, balíček by obsahoval 70, respektive 105 porcí. Zároveň je potřeba upozornit na to, že každý plán se skládá ze tří fází, přičemž s každou další fází ubývá počet jídel z balíčku a naopak přibývá počet běžných domácích jídel. Ke konkrétnímu dávkování jídel z balíčku a jejich kombinaci s běžnými jídly se ještě vrátíme na konci recenze.

Co v balíčku Intense najdete?

Jelikož je celý balíček koncipován jako jídelníček na 4 týdny, najdete v něm každé jídlo vícekrát. Celkový počet jednotlivých pokrmů je ale poměrně vysoký, takže se nemusíte bát toho, že by se vás jídelníček točil kolem stále stejných jídel. V balíčku navíc najdete šejkr a dietní brožuru, do které si můžete zaznamenávat své úspěchy. Pojďme se blíže podívat na jednotlivá jídla.

Proteinový nápoj (5 příchutí)

Nějaká forma proteinového nápoje je základem většiny dietních balíčků, se kterými se u různých výrobců můžete setkat. Ani v případě KetoDiet tomu není jinak. V balíčku ho najdete celkem v 5 příchutích (jahoda a banán, malina a rybíz, meruňka a mango, čokoláda a lískový oříšek, ledová káva s čokoládou), přičemž každá příchuť představuje celkem 7 porcí.

Složení

Jednotlivé příchuti disponují do jisté míry odlišným složením. Základ nápoje představuje bílkovinná směs (asi 65-70 %) skládající se ze syrovátkového izolátu, syrovátkového koncentrátu, hydrolyzovaného kolagenu, micelárního kaseinu, sojového izolátu a vepřové želatiny. Dále zde najdeme široké spektrum vitamínů a minerálů, což je velké pozitivum, jelikož v opačném případě by bylo pro člověka držící podobnou dietu velmi obtížné tyto látky přijmout. Součástí složení jsou také zahušťovadla a sladidla. Za zmínku stojí acesulfam K, který je často označován za kontroverzní, ačkoliv v běžném množství nepředstauje žádné zdravotní riziko a je možné se s ním setkat ve velkém množství běžných doplňků stravy.

O něco horší je však přítomnost oxidu siřičitého (pouze v některých příchutích). Ten je totiž ve vyšším množství jedovatý a u citlivých jedinců může vyvolat žaludeční problémy. V Evropské unii je v malém množství stále povolený, přesto bychom ho ve složení raději neviděli. V průměru obsahuje jedna porce proteinového nápoje asi 16-17 g bílkovin, 3 g sacharidů a asi 2 g tuků.

Příprava

Proteinový nápoj si jednoduše připravíte tak, že smícháte obsah jednoho balení (27 g) s 200-250 ml vody, důkladně rozmícháte a následně necháte 5 minut odstát. Množství použité vody se může lišit, jelikož například u příchutě ledová káva s čokoládovou příchutí výrobce doporučuje užívat pouze 100-150 ml vody.

Chuť

Po chuťové stránce se od sebe jednotlivé dost liší. Některé jsou výraznější, některé naopak spíše jemnější. Osobně jsem fanoušek zejména příchutě oříšek a čokoláda, která mi přišla asi nejvíce vyvážená. Přesto doporučuji jednotlivé příchutě stále střídat, jinak by se vám mohly dost rychle zprotivit. Stejně tak se vyplatí proteinový nápoj střídat s proteinovým smoothie, který vás svou cnutí příjemně osvěží.

Proteinový koktejl raspberry ketodiet

Proteinový chléb (2 varianty)

Proteinový chléb je jediné pečivo, které se v balíčku nachází. Dva druhy chleba (chléb s vlašskými ořechy a tmavý chléb) dohromady tvoří 14 jednotlivých porcí, což vám umožňuje si jídelníček ozvláštnit podle své chuti, jelikož si chleba můžete připravit mnoha různými způsoby.

Složení

Oba chleby obsahují pšeničnou a hrachovou bílkovinu, nicméně tmavý chleba obsahuje bílkovinné směsi o něco více. Složení obou chlebů rovněž obsahuje žitnou mouku, sojovou mouku pšeničné otruby, slunečnicové semínko a ovesnou vlákninu. Jedna porce tmavého chleba obsahuje 15 g bílkovin, 5,3 g sacharidů a 9,2 g tuků, zatímco porce chleba s vlašskými ořechy v sobě skrývá 13 g bílkovin, 10 g sacharidů a 8,5 g tuků. Je vhodné upozornit, že denní příjem sacharidů by během keto diety neměl přesáhnout 5 g, což však ani jeden z chlebů nesplňuje. V porovnání s běžným pečivem ale obsahuje podstatně více bílkovin a méně sacharidů, což je nepochybná výhoda.

Příprava

Jedna porce chleba představuje 3 krajíce. Dochutit si je můžete podle svých představ, nezapomínejte však na to, že během keto diety byste se měli vyhýbat sacharidům a přijímat dostatek bílkovin a tuků.

Chuť

Ani jedna varianta chlebu vás v žádném případě neurazí. Chuťově odpovídá většině chlebů tohoto typu, které najdete v obchodech. Jelikož si ale chleba můžete podle sebe dochutit, výsledná chuť se v konečném důsledku bude dost lišit.

Prozkoumejte dietní plány od KetoDiet!

Proteinová kapsička (příchuť čokoláda a kokos)

Proteinová pasta je praktickou svačinou na cesty, protože vám zabere minimum místa a není potřeba ji jakkoliv připravovat. V rámci balíčku Intense se jedná o jeden ze sladkých chodů, na který se zajisté budete pravidelně těšit.

Složení

Jako zdroj bílkovin v proteinové kapsičce figuruje bílkovinná směs skládající se ze syrovátkového koncentrátu, micelárního kaseinu a hydrolyzovaného hovězího kolagenu. Dále zde najdeme vodu, vlákninu inulin, řepkový olej, kakao, sušený jogurt, sladidla a regulátory kyselosti. Jedna dávka (100 g) obsahuje sympatických 18 g bílkovin a dále 9 g sacharidů a 7,3 g tuků.

Chuť

Proteinová kapsička na můj vkus sice chutná zbytečně moc kysele, rozhodně se však nejedná o žádnou katastrofu. Na druhou stranu musím ocenit výraznou chuť kokosu a ideální chuť čokolády, takže výsledná chuť kapsičky není přehnaně sladká. Ve výsledku proto musím hodnotit proteinovou kapsičku na výbornou.

Ketodiet Protein Pouch

Proteinová placka (česneková příchuť)

Proteinová placka připomíná omeletu, ale má trochu jinou konzistenci i složení. Díky snadné přípravě vám poslouží jako rychlá snídaně, svačina nebo lehká večeře. Ačkoliv má placka česnekovou příchuť, nemusíte se bát toho, že by vám po ní páchlo z úst. Výrobce použil česnek sušený, který nezpůsobuje žádný odér.

Složení

Téměř tři čtvrtiny složení tvoří směs bílkovin. Ta se skládá z vaječného bílku, micelárního kaseinu, hydrolyzovaného vepřového kolagenu, sojového izolátu a syrovátkového koncentrátu. Najdeme zde také sušená vejce, cibuli, česnek, majoránku, pepř a zahušťovadla. Jedna porce (25 g) obsahuje 16 g bílkovin, 2,8 g sacharidů a 1,8 g tuků.

Příprava

Obsah sáčku zalijte 100 ml vody a velmi důkladně zamíchejte. Abyste předešli hrudkám, doporučuji použít mixér nebo minimálně metličku na šlehání. Výslednou směs nalijte na rozpálenou pánev s kapkou oleje a smažte 2 minuty na jedné straně a 1 minutu na druhé straně.

Chuť

Pokud nejste velkými fanoušky česneku, nemusíte mít strach, protože placka nemá přehnaně výraznou chuť. Konzistence je v pořádku a po chuťové stránce vás určitě neurazí. Sice se nejedná o chuťově nejlepší jídlo v balíčku, ale své fanoušky si bezesporu najde a svou. Musím ji proto hodnotit kladně.

Prozkoumejte dietní plány od KetoDiet!

Proteinové těstoviny (fusilli)

Těstoviny s vysokým obsahem bílkovin vám pomohou oživit jídelníček a zároveň přijmout potřebné nutrienty. Jejich velkou výhodou je, že si je můžete připravit a dochutit podle svých preferencí.

Složení

Základem proteinových těstovin jsou pšeničná bílkovina, vaječný bílek, syrovátková bílkovina, hrášková bílkovina, pšeničná vláknina, pšeničná mouka a vláknina z akácie. Jedna porce (50 g) obsahuje celých 30 g bílkovin, 7,3 g sacharidů a 1,5 g tuků. V porovnání s běžnými těstovinami tak obsahují násobně více bílkovin, což je během keto diety mimořádně důležité.

Příprava

Jednu dávku těstovin nasypejte do vroucí vody a vařte po dobu 20 minut.

Chuť

Díky svému složení těstoviny od KetoDiet chuťově velmi připomínají klasické těstoviny. V porovnání s konjakovými těstovinami, které jsou v podobných balíčcích velmi rozšířené, proto chutnají mnohem lépe, což je obrovské plus.

Proteinový pudink (příchuť karamel)

Máte-li rádi sladké, s proteinovým pudinkem si zaručeně přijdete na své. Můžete si z něj udělat výborný dezert nebo si ho dát jako rychlou svačinu či snídani. Díky své výborné chuti zamezí tomu, abyste měli stereotypní a nudný jídelníček.

Složení

Až 85 % složení tvoří mléčné bílkoviny. Zbytek složení tvoří převážně rostlinný tuk, zahušťovadla a aromata. Jako sladidla zde výrobce použil aspartam a acesulfam K. Zatímco druhý z jmenovaných je sice občas považován za kontroverzní, ale v menším množství by neměl představovat žádný problém, s aspartamem už je to o něco horší. Ačkoliv neexistují nepopiratelné důkazy o tom, že aspartam je zdravotně závadný, a v rámci EU je v malých dávkách považován za bezpečný, mnoho studií v minulosti došlo k závěrům, že aspartam může představovat zdravotní riziko. Bezesporu se tak jedná o kontroverzní látku, kterou bychom přece jenom ve složení raději neviděli. Jedna porce pudinku (25 g) obsahuje až 18 g bílkovin, 2 g sacharidů a 1,5 g tuků.

Příprava

Obsah sáčku nasypte do misky a postupně do něj přilévejte 115 ml vody. Směs důkladně promíchejte, aby v ní nezůstaly hrudky. Misku následně nechte 15-30 minut v lednici. Osobně doporučuji vydržet radši o něco déle, ať má pudink opravdu čas pořádně ztuhnout.

Chuť

Konzistence pudinku je sice v porovnání s běžným pudinkem trochu řídká, chuťově mu však není co vytknout. Chuť karamelu je opravdu výrazná a pudink chutná až překvapivě dobře.

Proteinová palačinka (příchuť kokos)

Milovníci sladkých jídel kromě již zmiňovaného pudinku zajisté ocení také přítomnost proteinové palačinky s příchutí kokosu. Palačinku si navíc můžete (v mezí keto diety) dochutit podle svých představ.

Složení

Až 60 % složení tvoří mléčná bílkovina, kterou dále jako zdroj bílkovin doplňuje sušený vaječný bílek. Součástí složení je také pšeničná mouka, aromata, strouhaný kokos a kypřící látky. Jedna palačinka (27,5 g) obsahuje 18 g bílkovin, 4,4 g sacharidů a 1,2 g tuků. Nutriční hodnoty jsou s běžnou palačinkou naprosto nesrovnatelné.

Příprava

Obsah balíčku rozmíchejte v 50-60 ml vody. Směs doporučuji rozmíchat bud v šejkru nebo za pomoci metličky, abyste v ní neměli žádné hrudky. Následně směs nechte asi 3 minuty odstát a poté ji nalijte na rozpálenou pánev s kapkou oleje. Smažení vám nezabere více než minutu z každé strany.

Chuť

Proteinová palačinka má celkem příjemnou konzistenci a chuťově je na tom rovněž moc dobře. Kousky kokosu jsou cítit tak akorát a palačinka není zbytečně přeslazená. Když si ji podle chuti upravíte, rozhodně si na ní moc pochutnáte.

Proteinová palačinka ketodiet

Proteinová kaše (2 příchutě)

Proteinová kaše se hodí na snídani, ale dopřát si ji můžete i jako lehkou a rychlou svačinu kdykoliv během dne. V balíčku najdete příchuť vanilka + banán a jablko + skořice.

Složení

Základ obou příchutí tvoří bílkovinná směs (60-65 %) tvořená ze syrovátkového koncentrátu, syrovátkového izolátu, micelárního kaseinu, sojového izolátu a sušeného vaječného bílku. Obě příchutě rovněž obsahují sušenou smetanu a několik zdrojů vlákniny. V obou případech ve složení najdeme také široké spektrum vitamínů a minerálů, což je vždy velké plus. Co se týče nutričních hodnot, obě příchutě jsou na tom úplně stejně. Jedna porce (27 g) kaše obsahuje 15,9 g bílkovin, 2,7 g sacharidů a 1,7 g tuků.

Příprava

Příprava je v tomto případě opravdu velmi jednoduchá. Obsah balíčku smíchejte se 150 ml horké (ne vroucí) vody, nechte 5 minut odstát a můžete jíst.

Chuť

Z obou příchutí jsem si osobně více oblíbil příchuť jablka a skořice, protože byla o něco výraznější. Příchuť vanilky a banánu mě ovšem také nezklamala, ačkoliv bych ocenil o něco výraznější chuť banánu, který se trochu upozaděn ve prospěch vanilky. Celkově ale musím chuť obou variant proteinové kaše hodnotit velmi kladně.

Nepřehlédněte
Proteinová kaše jsou velmi praktické a nutričně bohaté jídlo. V našem žebříčku nejlepších proteinových kaší vám poradíme, kterou byste určitě měli ochutnat.

Proteinová polévka (4 příchutě)

Neodmyslitelnou součástí dietních balíčku jsou polévky. V balíčku Intense od KetoDiet najdete hned 4 příchutě, konkrétně se jedná o kuřecí, hovězí, dýňovou a hrachovou. Všechny mají společnou jednoduchou přípravu a dobrou chuť.

Složení

Jak tomu u potravin v tomto balíčku bývá, základem proteinové polévky je směs bílkovin. Její obsah se však liší v závislosti na příchuti. V tomto směru se od zbytku příchutí odlišuje polévka hrachová, jelikož v ní zaujímá tato směs pouze 30 % složení, zatímco u zbytku příchutí je to zhruba 70 %. Všechny příchutě se však liší v tom, jaké zdroje bílkovin obsahují. Zpravidla se jedná o mléčnou bílkovinu, micelární kasein, syrovátkový izolát, hydrolyzovaný vepřový kolagen, sojový izolát nebo další látky. Ani jedna z těchto příchutí neobsahuje žádné kontroverzní látky, což považujeme za velké plus. Dýňová příchuť navíc obsahuje směs různých minerálů a vitamínů, takže pochvala je na místě i v tomto případě.

Z hlediska nutričních hodnot si nejlépe vedou příchutě kuřecí a hovězí, které obsahují nejvíce bílkovin (22 g na jednu porci). Naopak nejhůře hodnotíme příchuť hrachovou, jež obsahuje 17 g bílkovin na porci. Množství obsažených sacharidů se v závislosti na příchuti pohybuje od 2 do 4 g v jedné porci, zatímco množství tuků představuje 1,5-3,3 g v jedné porci.

Příprava

Postup přípravy se liší v závislosti na tom, jakou příchuť zrovna připravujete. Všechny 4 varianty je sice potřeba zalít asi 200-250 ml vody, nicméně v případě kuřecí a hovězí příchutě by voda měla vřít, zatímco k přípravě dýňové a hrachové polévky je potřeba horká voda, které ovšem nevře. Před přípravou si proto raději ještě jednou přečtěte instrukce výrobce.

Chuť

Chuť polévek nemusí vyhovovat všem, já jsem byl ovšem příjemně překvapený. Například kuřecí příchuť mě mile překvapila velkým množstvím nudliček, které celou polévky opravdu vylepšily. Dle mého názoru byla sice polévka trochu moc slaná, to je ovšem otázka osobního vkusu. Zajímavá byla rovněž příchuť hrachová, jelikož tato polévka má výraznou krémovou konzistenci. Celkově musím příchutě proteinové polévky od KetoDiet hodnotit na výbornou.

Proteinová polévka ketodiet

Proteinová omeleta (příchuť slanina)

Omeleta se slaninovou příchutí může být velmi rychlou a jednoduchou snídaní nebo svačinou. Jedná se o typické jídlo, se kterým se můžete setkat téměř ve všech dietních balíčcích od všemožných výrobců. Nutno ale říct že omeleta od KetoDiet si v porovnání s nimi vede velmi dobře.

Složení

Proteinová omeleta se slaninovou příchutí obsahuje na 100 g produktu až 62 g bílkovin, což je několikanásobně více než běžná omeleta. Důvodem je, že téměř tři čtvrtiny jejího složení tvoří směs bílkovin skládající se ze sušeného vaječného bílku, micelárního kaseinu, hydrolyzovaného vepřového kolagenu, sojového izolátu a syrovátkového koncentrátu. Dále ve složení najdeme sušené vejce, směs zeleniny, inulin a směs vitamínů a minerálních látek. Jedna porce omelety (27 g) obsahuje 17 g bílkovin, 5,2 g sacharidů a 2,1 g tuků.

Příprava

Proteinovou palačinku si zvládnete připravit během pouhých pár minut. Obsah balíčku rozmíchejte ve 100 ml vody a nalijte na rozpálenou pánev s kapkou oleje. Výrobce doporučuje smažit ji 2 minuty z jedné strany a další minutu z druhé strany, nicméně z vlastní zkušenosti se doporučuji řídit spíše podle toho, jak omeleta na pánvi vypadá, protože čas smažení se může lišit v závislosti na sporáku a materiálu pánve.

Chuť

Na rozdíl od některých instantních jídel z jiných dietních balíčků má proteinová omeleta překvapivě dobrou konzistenci a výraznou chuť. K opravdové chuti slaniny jí sice stále něco trochu chybí, celkový dojem je však velmi dobrý.

Proteinová panna cotta

I během diety si můžete dopřát svůj oblíbený dezert. Stačí, aby neobsahoval zbytečně moc kalorií. V dietním balíčku Intense od KetoDiet najdete hned 7 porcí panna cotty, která vám poslouží jako zasloužená odměna po náročném dni.

Složení

Ačkoliv se proteinová panna cotta tváří jako běžný dezert, celých 77 % složení tvoří bílkovinná směs, díky které obsahuje až 68 g bílkovin na 100 g produktu. Bílkovinná směs se skládá ze syrovátkového koncentrátu, syrovátkového izolátu, želatiny, hydrolyzovaného kolagenu a micelárního kaseinu. K přirozené chuti přispívá sušená smetana a sušené mléko. Jedna porce panna cotty (27 g) obsahuje celkem 18 g bílkovin, 3,4 g sacharidů a 2,6 g tuků.

Příprava

Výhodou proteinové panna cotty je, že si ji zvládnete připravit bez jakékoli námahy. Obsah balíčku stačí rozmíchat ve 100 ml vody a nechat odstát v lednici po dobu 45 minut.

Chuť

Konzistence panna cotty je v porovnání s pudinkem, který se připravuje stejným způsobem, o něco pevnější, což osobně považuji za plus. Chuťově se jedná o sázku na jistotu, která vás prostě nezklame. Navíc si ji můžete dochutit například ovocem (v rámci mezí keto diety) a tím ji ještě vylepšit. Musím proto hodnotit na výbornou.

Proteinová panna cotta ketodiet

Proteinové smoothie (příchuť pomeranč)

Proteinové smoothie na první pohled připomíná klasický proteinový nápoj, nicméně svým složením i chutí se od něj trochu liší. Pořád se ale jedná o skvělou možnost, jak rychle a jednoduše do těla během krátké chvilky doplnit potřebné bílkoviny.

Složení

Z hlediska složení stojí za zmínku směs bílkovin tvořící 75 % celého obsahu produktu a skládající se ze syrovátkového koncentrátu, sojového izolátu, hydrolyzovaného kolagenu a micelárního kaseinu. Dále zde najdeme sušený jogurt, směs vitamínů a minerálů, nějaká dochucovadla a karoteny sloužící jako barvivo. Jedna porce smoothie (27 g) obsahuje 17,9 g bílkovin, 1,3 g sacharidů a 2,3 g tuků. Za zmínku stojí fakt, že proteinové smoothie obsahuje více bílkovin než zmiňovaný proteinový nápoj tvořící celkem 35 porcí v balíčku.

Příprava

Obsah balíčku jednoduše rozmíchejte v 200-250 ml vody a nechte si chutnat.

Chuť

Proteinové smoothie je skvělým osvěžením během horkých dní a slouží jako příjemná výměna za běžné příchutě proteinového nápoje. Příchuť pomeranče je podle mě skvělou volbou, protože se jedná o neutrální příchuť, která bude pravděpodobně vyhovovat většině lidí.

Prozkoumejte dietní plány od KetoDiet!

Proteinové tyčinky (čokoládová příchuť)

Poslední jídlo, které najdete uvnitř dietního balíčku Intense, jsou proteinové tyčinky s příchutí čokolády. To je dobrá zpráva pro každého, kdo si čas od času rád dopřeje něco sladkého na zub. Tyčinky jsou vhodné zejména jako svačina na cestu, protože vám nezaberou žádné místo.

Složení

Základem proteinových tyčinek jsou mléčné bílkoviny, u kterých však výrobce bohužel neuvádí žádné doplňující informace ani jejich konkrétní množství. Dále ve složení najdeme čokoládovou polevu bez přidaného cukru (10 %), oligofruktózu, slunečnicový olej, sójové bílkoviny, fruktózu, polydextrózu, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, aroma, sukralózu a vitamíny, z nichž za zmínku stojí zejména vitamín E, jelikož je obsažen v největším množství. Dvě proteinové tyčinky tvořící jednu porci (celkem 72 g) obsahují 20 g bílkovin, 13 g sacharidů a 16 g tuků. V tuto chvíli je opět vhodné poznamenat, že denní příjem sacharidů během keto diety by neměl přesáhnout 5 g, tudíž tyto tyčinky nejsou do striktní keto diety tou nejlepší volbou. Přesto je potřeba vyzdvihnout jejich vysoký obsah bílkovin.

Chuť

Konzistence proteinových tyčinek od KetoDiet je dost podobná většině proteinových tyčinek, takže v tomto směru vás asi nečeká žádné překvapení. Chuťově je to také sázka na jistotu, protože čokoláda je prostě ověřená příchuť, na které se nedá nic moc pokazit. Osobně oceňuji, že porce je rozdělena do dvou tyčinek, jelikož má díky tomu člověk pocit, že toho sní více. Možná znáte rčení, že sníst jeden kousek čokolády je mnohem těžší, než nesníst čokoládu vůbec. Jakmile náš mozek po ochutnání čokolády začne vylučovat dopamin, máme obrovské nutkání si dát alespoň ještě jeden kousek. Zabalení tyčinek do dvou malých balení pomáhá tento problém alespoň částečně vyřešit.

Nepřehlédněte
V našem srovnání nejlepších proteinových tyčinek jsme porovnali ty nejlepší produkty na trhu a poradíme vám, jakou tyčinku vybrat.

Je možné kombinovat s balíčkem Intense i jiná jídla?

Dietní balíček Intense je koncipován jako kompletní jídelníček na 4 týdny, přičemž na každý den připadá celkem 5 porcí. Jejich pořadí si můžete naplánovat podle sebe, což vám do značné míry dává velkou volnost. Jak už ale bylo několikrát řečeno při hodnocení jednotlivých jídel v balíčku, ne všechna z nich se hodí do striktní keto diety, protože obsahují více sacharidů. Druhý problém vidím v tom, že každý z nás má během dne jiný kalorický výdej, jiné trávení a jiný životní styl. Z toho důvodu nemusí každému takto nastavený balíček vyhovovat. 

Prozkoumejte dietní plány od KetoDiet!

Z toho důvodu bych osobně doporučoval kombinovat jídla z balíčku s jídlem normálním a dávat si velký pozor na to, kolik sacharidů jednotlivá jídla obsahují. Obrovskou výhodou jídel z balíčku je jejich rychlá a snadná příprava, díky čemuž si nemusíte lámat hlavu s neustálým vařením. Je však samozřejmě pouze na vás, jak se rozhodnete svůj jídelníček sestavit.

V přepočtu na jednu porci velmi výhodná cena

Ačkoliv se při koupi balíčku intense může zdát, že jeho cena je poněkud vysoká, nenechte se zmást. Pamatujte, že obsahuje celkem 140 jednotlivých porcí. V přepočtu proto balíček vychází velmi dobře, jelikož jedna porce jídla by za normálních okolností vyšla mnohem dráž. Na druhou stranu je dobré dodat, že celkem 35 porcí představuje proteinový nápoj, který asi neodpovídá představě většiny lidí o tom, jak vypadá porce jídla. Pokud však plánujete začít s nízkokalorickou dietou, tak vám dietní balíček nepochybně pomůže s nastavením jídelníčku. I pokud se rozhodnete jíst i jiná jídla, v přepočtu pořád balíček vychází velmi výhodně. A pokud se vám nechce utrácet jednorázově moc peněz, zvolte raději menší balíček, který vydrží po kratší dobu.

Zhodnocení na závěr

Dietní balíčky od KetoDiet jednoznačně patří mezi to nejlepší, co u nás lze v této oblasti na trhu najít. V porovnání s konkurencí si vedou velmi dobře zejména po chuťové stránce, rozhodně ale nezaostávají ani v praktické a jednoduché přípravě, pestrosti jídel a jejich složení. Za drobné mínus považuji až 35 porcí ve formě proteinového nápoje, nicméně něco takového není mezi dietními balíčky žádnou novinkou. Naopak oceňuji, že KetoDiet k balíčku dává také dietní brožuru, ve které se dočtete všechny důležité informace a můžete si do ní zaznamenávat svůj progres. Po cenové stránce není co kritizovat, proto v konečném důsledku hodnotíme dietní balíček Intense od KetoDiet na výbornou.

Vyzkoušejte hubnutí s produkty KetoDiet!

Pro dnešní recenzi je to od nás vše. Případné otázky nebo vaše osobní zkušenosti nám neváhejte napsat do komentářů pod článkem.

Proč nám můžete věřit?

Diskuze a zkušenosti (0)

Máš také zkušenosti s tímto produktem? Poděl se o ni napsáním své vlastní recenze.