Reflex Omega 3: Jedny z nejlepších omega 3 na trhu? [recenze]

Omega 3 mastné kyseliny jsou jedním ze základních suplementů a neměly by chybět v jídelníčku žádného sportovce. V běžné středoevropské stravě jsou totiž zastoupeny naprosto minimálně, což s sebou přináší řadu negativních dopadů na zdraví. Více informací o tomto tématu se můžete dočíst například v našem článku Omega 3 pod drobnohledem. V dnešní recenzi se místo obecných pouček o tom, jak jsou omega 3 mastné kyseliny prospěšné, zaměříme na jeden produkt, který vám jejich nedostatek pomůže vyřešit. Konkrétně se jedná o Reflex Omega 3, které se skvěle umístili také v našem žebříčku nejlepších omega 3 mastných kyselin.

Reflex Nutrition Omega 3
Kategorie: Ostatní
Velikost balení
9.0/10
Dávkování
8.0/10
Kvalita
9.0/10
Složení
10.0/10
Cena
9.0/10
Celkové hodnocení
9.0
z 10 bodů

 

Tabulka cen pro Reflex Nutrition Omega 3
Obchod
Srovnání cen
Odkaz
Cena:  199 Kč
Cena:  229 Kč

Značku Reflex snad ani není potřeba nikomu představovat. Tato stálice na českém trhu patří mezi nejkvalitnější výrobce sportovních suplementů. Za všechny můžeme zmínit například Reflex Nexgen PRO, který se umístil na první příčce v našem srovnání nejlepších multivitamínů.

Čisté a kvalitní složení

Základem každého kvalitního suplementu je čisté složení bez zbytečných aditiv. Reflex Omega 3 toto splňují, jelikož kromě samotné želatinové kapsle obsahují pouze 1000 mg rybího oleje. Jedna kapsle tedy obsahuje 330 mg EPA a 220 mg DHA. V porovnání s většinou konkurenčních produktů se jedná o skvělé hodnoty. To je obrovská výhoda, protože není ničím neobvyklým, že někteří výrobci nabízí produkty s nízkým obsahem účinných látek, aby ušetřili. Navíc musíme ocenit, že produkt neobsahuje žádná zbytečná plnidla, se kterými se lze u některých výrobců setkat. Z hlediska složení proto v konečném důsledku nemáme co vytknout.

Nepřehlédněte
Hledáte-li produkt s bezkonkurenčně nejlepším složením, zajisté vás zaujme naše recenze na Opti Omega-3. Ty obsahují ještě více účinné látky a pyšní se mimo jiné naprostou čistotou složení.

Jednoduché dávkování

Jedno balení obsahuje celkem 90 kapslí. Výrobce přitom doporučuje užívat tři kapsle denně. Pokud se tohoto postupu budete držet, vydrží vám balení na 30 dní, což je mezi podobnými produkty celkem standardní. Jedna denní dávka v takovém případě obsahuje 990 mg EPA a 660 mg DHA. Pokud však v některých dnech váš jídelníček obsahuje vyšší množství přirozeně se vyskytujících omega 3 mastných kyselin, můžete klidně dávkovat kapslí méně. Zároveň je potřeba zdůraznit, že omega 3 mastné kyseliny by se měly dávkovat spolu s jídlem, aby došlo k jejich maximálnímu využití.

reflex omega 3
Omega 3 od společnosti Reflex patří k těm nejlepším na trhu. 

Výborný poměr ceny a kvality

Poměr ceny a kvality je jedním z nejdůležitějších faktorů, které bereme při našich hodnoceních v úvahu. I v tomto směru si Reflex Omega 3 vedou dost dobře. Nepatří sice mezi nejlevnější produkty na trhu, nicméně vzhledem k vysoké kvalitě a velmi čistému složení disponují téměř bezkonkurenčním poměrem ceny a kvality. Cena za jednu denní dávku se pochopitelně odvíjí od toho, kolik kapslí budete každý den dávkovat. Pokud byste se z nějakého důvodu rozhodli užívat například pouze 2 kapsle (třeba proto, že váš jídelníček obsahuje omega 3 mastných kyselin dostatek), výsledná cena za jednu dávku se sníží. Je ale pravda, že pokud hledáte produkt z nižší cenové kategorie, Reflex Omega 3 pro vás nebudou tou nejlepší volbou. Je ovšem otázkou, jestli se investice do méně kvalitních suplementů v konečném důsledku vůbec vyplatí.

Tabulka cen pro Reflex Nutrition Omega 3
Obchod
Srovnání cen
Odkaz
Cena:  199 Kč
Cena:  229 Kč

Závěrečné zhodnocení

Není žádnou náhodou, že Reflex Omega 3 bývají často označovány jako jedny z nejlepších omega 3 mastných kyselin na trhu. Disponují velmi kvalitním a především čistým složením. V přepočtu na jednu denní dávku sice nevychází nejlevněji, zároveň je ale fér říct, že vzhledem ke zmiňovanému kvalitnímu složení je výsledný poměr ceny a kvality opravdu výborný. Pokud si potrpíte na kvalitních suplementech, na které se můžete spolehnout, můžeme vám Reflex Omega 3 vřele doporučit.

V případě, že vás tento produkt nezaujal, navštivte naše srovnání nejlepších omega 3 mastných kyselin a vyberte si ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Proč nám můžete věřit?

Diskuze a zkušenosti (0)

Máš také zkušenosti s tímto produktem? Poděl se o ni napsáním své vlastní recenze.